Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

7K Shutterda Orjinal Gripli D750 ve Tamron 24-70 2.8 Set

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

levon a photographer from earth.. Find out more about levon
X

• Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• 7K Shutterda Orjinal Gripli D750 ve Tamron 24-70 2.8 Set

Merhaba.

Karfo'
    dan alinmistir. Garantisi bitti. Henuz 7000 kare cekilmis, sifirdan farksiz. Iki adet orjinal pil, kablolar, kitapcik, cdleri ve kutusu ile tum kutu icerigi eksiksiz.

Orjinal battery grip ve kalem pille calisan yedek battery grip kizagi.

Nikon D750 Body + 2 Pil + Orjinal Grip: 8500

Tamron 24-70 2.8 VC lens jelatini uzerinde sifir ayarinda. Kapaklari ve parasoleyi ile eksiksiz.

Tamron 24-70 f2.8 : 4500

Set olarak alinirsa bi parca indirim yapabilirim, onun haricinde indirim veya takas dusunmuyorum.

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 7 photos.

ELEŞTİR

sat ışın hayırlı olsun Levon. Makina mı değiştiriyorsun?

ELEŞTİR

• levon
        levon
        Yorumu düzenle
        ben bu sene başında meslek olarak fotoğraf çekmeyi bıraktım abi. hoş, fiilen de pek bişey çekmiyorum artık. başka bi meslekte şansımı deniyorum şuan. fotoğrafla işim bitmedi demeyi çok isterdim ama sanırım bitti. biliyorsun ben hobinin ötesinde yaptım bu işi yıllarca. ama olmak istediğim yerde olamadım. zaten etkinlik çekmek değildi hedefim bu uğraşa başlarken. çatışma bölgelerinde çalışmayı çok istemiştim ama fotomuhabir olarak iş bulamadım.bulduklarım da ya fethullahçı çıktı ya değişen sektör dinamiklerine direnemedi, kapandı. yandaş olmadığım için de o az sayıdaki mecraya giremedim. ben bu hayalim için elimden gelen herşeyi yaptım mı? onu da yapmadım. kısacası bazı fotoğraflar vardır ya. hani tam olacakmış da olamamış, kompozisyon iyiymiş de ışık yokmuş, figür çok etkiliymiş de başkasının eli girmiş... hani 1 saniye önce ya da sonra deklanşöre bassan çok etkili olacakmış da heba olmuş.. ben de en iyimser halimle böyle görürüm fotoğrafla hikayemi.. yine de teklif ettiğin için sağol
        levon tarafından düzenlendi. 28-06-2021, 08:15 PM.

• Tapis106
        Tapis106
        Yorumu düzenle
        Levon kardeşim, yazılı ve elektronik basının tek mecraya yönelmesi, en geç iki sene sonra biter gibi gözüküyor. Bütün o tek mecraya dönmek zorunda kalanlar, asli yerlerine dönerler merak etme. Sen D750'yle olmasa da, daha iddiasız bir makinayla, hobby olarak devam edersin gibime geliyor bana. Bak ben şu anda devletten emekliyim ama, verimli bir şekilde Fr-Tr tercüme yapıyorum (bu işlerin ne kadar süreyle böyle verimli geleceği belli değil tabii). Kongre turizmine dönerken de, Devlet benden asli olarak fotoğraf istemeyecek. Havaalanında VIP karşılama, uğurlama, basınla ilişkiler, transfer sorumluluğu falan isteyecek. Kongre alan firmalar bunların yanısıra veya daha fazla fotoğraf isteyebilirler, tecrübeme binaen. Ben İletişim Fakültesi'ne girerken (o zamanki adıyla Basın Yayın Yüksek Okulu), hayalim o eski meşhur "Hayat Mecmuası" gibi, en iyi fotoğraf veren Tifdruk tekniğiyle basılan Hayat gibi bir mecmuada çalışmaktı (tifdruk mürekkebi çıkıntılardan değil, kaşık gibi çukurlardan verir, o yüzden en iyi fotoğrafı verir baskıda). Savaş ve safari fotolarının en iyisi de Hayat'da çıkardı zaten. Hikmet Feridun Es orada çalışmıştı... Gün ola, Harman ola be Levon... Sevgiler.

• levon
        levon
        Yorumu düzenle
        Eyvallah abi saygilar

Gönlünce bir hayat diliyorum....
      www.ruhiodev.com
      Nikon D750 , Nikon 24-120mm f/4, Nikon 14- 24mm f/2.8, Nikon 35mm f/1.8G, Nikon 85mm f/1.8G, Nikon 105mm f/2.8G IF-ED VR Macro , Sigma 70-300 f/3.5-5.6 ve bir sürü ıvır zıvır...
      Sony A6000, Sony 16-50, Helios 37 f/2.8, Helios 58 f/2

ELEŞTİR

• levon
        levon
        Yorumu düzenle
        sağol Ruhi abi. hepimize

Gövde satılmıştır. Lens ilanı geçerli.

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
      X