Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Ses canavarı 6 Bluetooth hoparlörü

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

HakanGunes Geziyor, çekiyor, yazıyor... Hayata yorumu bu... Find out more about HakanGunes
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Ses canavarı 6 Bluetooth hoparlörü

Bix BS-01 SD Kart Girişli FM Radyolu Bluetooth Hoparlör

Bix BS-01 Bluetooth hoparlör sayesinde istediğiniz yerde müzik dinleyebilirsiniz. Hem Bluetooth, hem SD kart hem de FM radyo modlarına sahip olan hoparlör sayesinde telefonunuzun şarjı bitse bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. 10 metreye sahip olan menzili ve 3 saate kadar şarj süresiyle müziksiz kalmayacaksınız.

Xiaomi Mi Kablosuz 2W Mini 2 Bluetooth Hoparlör

Xiaomi’nin küçük boyutlu ses bombalarından olan bu hoparlör, 10 metre menzil içerisinde 4 saate kadar müzik zevki sunuyor. 2 saatte tam şarja ulaşan ve 30 güne kadar bekleme süresi olan hoparlör, içerisindeki dahili mikrofon sebebiyle telefon görüşmelerinizi de gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Tronsmart Element Splash Outdoor Bluetooth Hoparlör

Sahilde arkadaşlarınızla eğlenirken hoparlörünüze su gelmesi sonucunda hoparlörünüz kullanılmayacak dereceye geliyor. Tronsmart’ta çalışanların bu sorunu keşfetmesi sonucu geliştirilen Tronsmart Element Splash Outdoor, IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Tüm bunların yanı sıra 10 saate kadar müzik dinleme süresine sahip olan cihazın tam şarja ulaşması için 2 saatlik bir süre yeterli oluyor.

Divoom Voombox Travel 3 Bluetooth Hoparlör

IP44 sertifikası sayesinde basit su sıçramaları ve darbelere karşı dayanıklı olan Divoom Voombox Travel 3, hem Bluetooth hem de AUX seçenekleriyle size 6 saatlik kesintisiz bir müzik deneyimi sunuyor. 10 metreye kadar bir menzile sahip olan cihazın tasarımının da oldukça şık olduğunu ekleyelim.

Bix Hoparlör Özellikli Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Hem bir kulaklık hem de bir hoparlör olan Bix Tek şarjla 7 saate kadar bir çalışma süresine sahip olan kulaklık 2 saat içerisinde şarj olabiliyor. İçeri çevirdiğiniz zaman kulaklık, dışarı çevirdiğiniz zaman hoparlör olan bu kulaklık sayesinde yanınızda ekstra bir hoparlör taşımanız gerekmeyecek.

Jbl Go 2 Bluetooth Hoparlör

8799574097970_1543984334789.jpg

jbl tarafından üretilen goserisi taşınabilir, şarj edilebilir bluetooth bağlantılı kompakt hoparlörlerin 2'nci jenerasyonudur.
    ces 2018 (consumer electronics show) tüketici elektroniği fuarında tanıtımı yapılan jbl go 2, yeni tasarlanan yumuşak, kavisli kenarları olan blok şekle ve tamamen su geçirmez özelliğe kavuşturulmuş.
    2015 yılında piyasaya çıkan ve 10 milyondan fazla satan jbl go ile elde edilen başarı jbl go 2 ile devam ettirlmek istenilmiş.
    tasarım ve ses özellikleri dışında en büyük yenilik, jbl go modelinde bulunmayan "tamamen su geçirmezlik" yönünde olmuş.
    genel olarak;
    yenilenen li-ion pil ile yine 5 saate kadar müzik keyfi sunması,
    ipx7 sertifikası ile tamamen su geçirmemesi,
    bluetooth 4.1 sürümünü içermesi,
    1 adet 40mm çapında sürücü ile yine 3.0 watt güç üretmesi,
    ses netlik ve zenginliğinin iyileştirildiği yeni tasarlanmış sürücü ve pasif radyatörün sunulduğu,
    jbl connect+ özelliğinin ise sunulmamış olması öne çıkan özellikler arasında.

Dünya, fotoğraf sayesinde daha güzel

Raflari susleyen bose ve jbl ler cok kotu ses veriyor..tum modelleri.. sony 10 yil onceki kaliteli hoparlorlerini cikaramiyor.. bana gore en iyisi Samsung ve Marshall lar, ses kalitesi olarak ciddi ustunler digerlerinden.

ELEŞTİR

Mert_Gündoğdu_JBL.JPG

Üyemiz Mert Gündoğdu, üsttekilerden çok daha kuvvetli, adeta gerçek ses bombası olan JBL Xtreme Bluetooth Hoparlör İncelemesi ile karşınızda.

Dünya, fotoğraf sayesinde daha güzel

ELEŞTİR

Bende ufak jbl var. çekimlere götürüyorum kapalı alanda oldukça güçlü.
        Işık yoksa, yanında götüreceksin

www.serdarmaras.com

ELEŞTİR

Ben Dockin D Fine + tavsiye edebilirim. Sarji 12-13 saat arasi gidiyor, ayrica Powerbank olarakta kullanabilirsiniz. Biraz büyük olsun sikinti yok derseniz, bahcede kullandigim Harman Kardon Onyx Studio 4 üde tavsiye edebilirim.

ELEŞTİR

Geçenlerde Bang olufsen A1 aldım ses kalitesini çok beğendim ses çok berrak, yüksek bas tercihim olmadığı için beni tatmin etti. ve 2 adet alarak stereo kullanmakta mümkün

ELEŞTİR

Speaker iniz tek tip hoperlorlerden olusursa cok daha iyi ses verir. Eger hoperlorler twitter ve woofer olarak kombinasyon olusturmussa daha kotu ses verir.

ELEŞTİR

Bende bunu aldim

https://www.amazon.de/HEAVY-METAL-SO...%2C174&sr=8-11

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
                X