Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Fotoğraftaki Ruh...

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

Kato Fotoğraf makinasının en önemli parçası onun 30 cm arkasında durandır. Ansel Adams Find out more about Kato
X

• Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

Ekipmanlar birer araç, o araçların bize sundukları ise konfor, olanak, imkan dır... Elimizde 36 lik filmli kamera olsa mi fotoğraf a daha cok özeniriz yoksa milyonlarca ceken teknolojik aletlerle mi...
    imkanlar bizi özensiz cekmeye mi itiyor, aman olmazsa nasilsa bir daha cekerim mi diyoruz, cer-cop herşeyi ceke çeke göz terbiyemiz mi bozuluyor, yoksa sil bir daha cek olayi bizi fitografa okan konsatrasyondan uzaklastiriyor olabilir mi

ELEŞTİR

Ayrıca son dönemdeki keskin sensor-lens arayışları giderek fotoğraf in ozunden uzaklasmaya bir nevi keskinlik çılgınlığına ve her seyi test mantığı ile cekmeye itiyor olabilir mi bizleri

ELEŞTİR

• Ruhi Ödev
        Ruhi Ödev
        Yorumu düzenle
        Bazı fotoğraf çekenler haricinde herkes fotoğraf peşinde bence. Öyle çılgınlık peşinde koşanlar azınlıkta diye düşünüyorum.

o zaman ben yanılıyorum, ama 10 yıl önce çekilen fotoğraflar, bu gün çekilenlerden daha çok fotoğrafın içine çekiyor beni...

gelişmeler fotoğrafa olumlu yönde yansımıyor bence, en azından verdiği duygu olarak bunu rahat söyleyebilirim

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
      X