Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Thailand Today - Ron Gessel

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

HakanGunes Geziyor, çekiyor, yazıyor... Hayata yorumu bu... Find out more about HakanGunes
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Thailand Today - Ron Gessel

RonGassel.jpg

Ron Gessel

RonGassel_bio.JPG

Amsterdam'a yaklaşık 25 km mesafedeki Kortenhoef'te (evdeyken) yaşıyorum. Aslen bir sanat yönetmeniyim ve FHV BBDO, Lowe ve Baas ve van Haastrecht dahil olmak üzere Amsterdam ve Rotterdam'daki büyük reklam ajanslarında çalıştım. 15 yıldır fotoğrafçı olarak çalışıyorum. Reklam fotoğrafçılığı, röportaj fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı ve manzara fotoğrafçılığı konusunda uzmanım. Çalıştığım müşteriler arasında Marketplace, XS4ALL, Rabobank, Carhartt, ABN Amro, Telfort, ING, KPN, Wolfert van Borselen okul topluluğu, Rotterdam Limanı, Maliye Bakanlığı, van der Valk ve V-Style Dergisi sayılabilir. 30 yıl içerisinde eğitim, fotoğrafçı olarak çalışma ve reklamcılık sektöründe sanat yönetmeni olarak fotoğraf ödevlerini denetleme yoluyla fotoğrafçılık alanında geniş bilgi ve uzmanlık kazandım.

2b913480900321.5cee9cbeafc64.jpg

96b70880900321.5cee9cbeb3c41.jpg

https://www.rongessel.com/
    Dünya, fotoğraf sayesinde daha güzel

Hakan, affedersiniz ama,çoğu arkadaşımızın gezi fotoğrafların bile bunun kadar güzel oluyor...
    www.ruhiodev.com
    Nikon D750 , Nikon 24-120mm f/4, Nikon 14- 24mm f/2.8, Nikon 35mm f/1.8G, Nikon 85mm f/1.8G, Nikon 105mm f/2.8G IF-ED VR Macro , Sigma 70-300 f/3.5-5.6 ve bir sürü ıvır zıvır...
    Sony A6000, Sony 16-50, Helios 37 f/2.8, Helios 58 f/2

ELEŞTİR

• Ruhi Ödev
      Yorumu düzenle
      Biraderim, nasıl paylaşsın millet 3 beğeniden başka bişi almıyor ki. Büyük ihtimal 3-5 kişiden fazlası da bakmıyor, görmüyor.

• HakanGunes
      Yorumu düzenle
      ben izliyoruz, görüyor... Da, bir like'ı bile zül görüyorlar... Enteresandır...

• Ruhi Ödev
      Yorumu düzenle
      :))))

ruhi abiye katılıyorum
    Işık yoksa, yanında götüreceksin

www.serdarmaras.com

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
    X