Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

2018'de çektiğiniz sizi en fazla mutlu eden fotoğrafınız!

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

HakanGunes Geziyor, çekiyor, yazıyor... Hayata yorumu bu... Find out more about HakanGunes
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• 2018'de çektiğiniz sizi en fazla mutlu eden fotoğrafınız!

lkoşarı_3_web.jpg

Hem güzel fotoğrafları tekrardan görelim, hem de mini bir yarışma yapalım. Buraya sizi mutlu eden 2018'de çektiğiniz bir fotoğrafı ekleyin, ekleyenler arasından Alev Abla'nın çekeceği kurayla, şanslı 2 kişiye, 2 kişilik sinema biletini hediye edelim...
    Sinema bileti Cinemaximum'lar bulunan her ilde bilet olarak, bulunmayan şehir veya ülkeden katılıyorsanız, bedeli kadar tutarda olması şartıyla, amazon.com'dan adınıza alınmış küçük bir fotoğraf kitabı hediyesi şeklinde tarafınıza takdim edilecektir...

Ha bir de hikayesini, yani niyesini de yazarsanız, daha bir keyifli olacaktır...

Ben yazayım...

Çölkoşarı_8_x by Hakan Gunes, on Flickr

Urfa'nın Birecik ilçesi... Camları açık bir arabanın içerisinde, gölgede 45 derece sıcaklık... Tam 10 yıldır fotoğraflamak istediğim bir tür, Çol Koşarı... Nihayet küçük yavrularıyla görünüyorlar, sabırla bekliyoruz... 3Y kuralını da unutmayarak. Yumurta, Yuva, Yavru görüntülenmez, rahatsız edilmez...
    Ve mutlu son... Baş Köşelik bir fotoğraf... En kısa zamanda duvarımda büyük boy posteri asılacak bir fotoğraf...

Çölkoşarı_6 by Hakan Gunes, on Flickr

Teknik Destek

Aslında bu fotoğrafta mutlulu insanları çektiğim için beni mutlu etti diyebilirim.
    HakanGunes tarafından düzenlendi. 30-12-2018, 06:31 PM.
    Üsküdarda doğdu, Fizik hocası oldu.

ELEŞTİR

• HakanGunes
      Yorumu düzenle
      Hakikaten harika bir fotoğraf, enerji hemen geçiyor.

gerçekleşen bir hayalin fotoğrafı. almanyadan hollandaya bisiklet turumda çektiğim karelerden en sevdiklerim arasında yer alan bir kare. bu kareyi çektikten sonra evin sahibi kapıdan çıktı ve yarım saat bisiklet hakkında konuşup vedalaştık. bu kare hayatım boyunca hep aklımda kalacak.

Işık yoksa, yanında götüreceksin

www.serdarmaras.com

ELEŞTİR

• HakanGunes
      Yorumu düzenle
      Valla, Canyon'un reklam ve tanıtımında kullanılacak kadar hoş... Bence, bir şekilde gönder onlara, belki değerlendirirler.

• s r d r m r s
      Yorumu düzenle
      takip ediyorlar beni instagramda :)

Sizin de çocukluk hatıralarınız vardır mutlaka hiç unutamadığınız, bazen hayatın sizce anlamsız bir yerinde aklınıza düşen. Benim ilk çocukluk hatıralarım bu sokakta yaşandı. İşte bu yüzden ara ara uğrar çocukluğumu yaşarım yeniden bi sokakta. En unutulmayan anılarımı bulur çıkartırım beynimin kıvrımları arasından, belki de izin vermek istemediğinden unutulmalarına. Dizimde ilk yaralar bu sokakta açıldı mesela ve kafamda kocaman bir yara. İlk futbol maçlarını bu sokakta oynadık aşağıdaki mahalle ile, ilk sinemaya gidişimde bu sokaktan oldu. Ve ilk bu sokakta düştü bir kızın sevdası çocuk yüreğime.

Yine öyle çocuk anılarımı yaşatırken kendime çekildi bu fotoğraf.

Ama bu fotoğraf anılarla birlikte güzel de bir hediye vererek mutlu etti beni.

Uluslararası bir grupta sokak fotoğrafları dalında derece alarak bayrağımızı dalgalandırmak ne çok gurur oldu benim için ve ne çok mutlu etti.
    FB_IMG_1546206012464.jpg

Capture+_2018-04-26-15-41-51.png

ELEŞTİR

• Alev Abla
      Yorumu düzenle
      Bu konu olmasaydı duyamayacaktık demek ki.
      Gönülden kutlarım.

• Dursun
      Yorumu düzenle
      Teşekkür ederim Alev Abla.

Yorgunluk sonrası
    ne keyiftir asfalta boylu boyunca yatmak
    Hele de sonrası Adriyatik'in tuzlu ve serin sularında yüzüldüyse :)
    Trieste/İtalya 2018

Hakan Kayışlıgil tarafından düzenlendi. 31-12-2018, 02:00 PM.
    Bir bisiklet ,bir adam, bir yol...

ELEŞTİR

• HakanGunes
      Yorumu düzenle
      Beni de götür beraber, beni de götür beraber... Nefis...

Meksika-Küba görmeyi çok istediğim Ülkelerdi kısmet oldu gittik. Ama en unutulmaz kısmı Ay piramitinin tepesinden izlediğim muhteşem olduğu kadar gizemli manzaraydı.

Meksika-Teotihuacan- Ay Piramitinden görünüm
    Dostlukların Pastacıbaşısı.
    Keyfimin kahyasıyla istediğim yere...

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
    X