Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Son ütücü kokoro

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

kokoro Find out more about kokoro
X

• Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Son ütücü kokoro

20200706_194722.jpg madem Orhan abi ütü diyor, ben de makina alana kadar mobil marifetlerimi ütüleyeyim size.
    telefon Samsung S10E. işleme LR mobile.

Helaaaaal, hem sana, hem de "ütü"ye Alper (zira ütü'de ben de Samsung'cuyum). Bu boyda bi karede ütü olduğu ancak, senin adının da bulunduğu alttaki toprak kısımda belli oluyor ancak. Kareye gelince: Kompozisyon, ritm, armoni, leke düzeni, hepsi muhteşem. Helaaaaal...

ELEŞTİR

telefonla maksimum 30 saniye pozlanıyormuş. dün gece yıldızlar çok hoşuma gitti. ben de yatırdım iskeleye telefonu. bunu alabildim anca.
      ​​​​​​​

20200710_215455.jpg

ELEŞTİR

Helaaaaal, hem sana, hem de "ütü"ye Alper (zira ütü'de ben de Samsung'cuyum). Bu boyda bi karede ütü olduğu ancak, senin adının da bulunduğu alttaki toprak kısımda belli oluyor ancak. Kareye gelince: Kompozisyon, ritm, armoni, leke düzeni, hepsi muhteşem. Helaaaaal...

ELEŞTİR

Yoook Alper, elimdeki Note 5 ölme den yeni samsung aldıramaz sın bana.... Homur homur...

ELEŞTİR

• kokoro
            kokoro
            Yorumu düzenle
            ben başta hiç sevmemiştim Orhan abi. hatta eski iPhone6 daha iyi diyordum. şimdi pro modunu keşfettim. çok bir şey yapılmıyor ama en azından pozlama işi güzel.

20200707_082459.jpg

ELEŞTİR

Boşuna dememişler, pantalonu da gösteren, fotoğrafı da çeken ütüdür diye...
            Ruhi Ödev tarafından düzenlendi. 13-07-2020, 08:34 AM.
            www.ruhiodev.com
            Nikon D750 , Nikon 24-120mm f/4, Nikon 14- 24mm f/2.8, Nikon 35mm f/1.8G, Nikon 85mm f/1.8G, Nikon 105mm f/2.8G IF-ED VR Macro , Sigma 70-300 f/3.5-5.6 ve bir sürü ıvır zıvır...
            Sony A6000, Sony 16-50, Helios 37 f/2.8, Helios 58 f/2

ELEŞTİR

Ruhi aabim, tamam ben de ço k beğendim kareyi ama, Alper bunda da tam ekran (çok geniş acı ama bun do dikey) kullandığı için O al ışt ığı altın kesiti bildiği gibi uygulamaya kalk mış. Noolmuş? Kare yukardan gezmeye gitmiş .

ELEŞTİR

yok o tam ekran işinden vazgeçtim artık. çektiklerimi yayınlarım da devamı yok

ELEŞTİR

Yau Alper, b ak o ilk gönderdiğin oltal ı balıkçılı gün batımı karesi şahane. O da tam ekran. Ama karenin üstünü şahane doldurmuşsun. Demek ki tam ekran da ders çalışmak gere kiyor. Tembellik etme anam sende.

ELEŞTİR

• kokoro
                    kokoro
                    Yorumu düzenle
                    abi dediğin gibi tembellik etmeyince güzel oluyor. ama ütüyle de şipşak yapmak geliyor içimden hep.

Alper abi telefon deyip geçme her zaman yanında olunca en azından göz tembelliği yapmıyorsun :))) ama fotoları yüksek yükleyince de tek seferde bende gözükmüyor sayfayı aşağı kaydırıp yarım yarım görüyorum :( Yıldız olayı da iyimiş :)

ELEŞTİR

• kokoro
                    kokoro
                    Yorumu düzenle
                    alışmaya çalışıyorum Serkan. vizörsüz bir garip geliyor bana hala.

• Tapis106
                    Tapis106
                    Yorumu düzenle
                    E Alper kardeşim, telefon ne zaman yanımdaysa, bir makinam da o zaman yanımda zaten (şu anda lap-top'ın önündeyim, D600 de, D3S'de, 60 cm mesafede, kılıflarının içinde, yerde duruyor). Az önce 10 dakkalığına dışarı bir yere yürüdüm, D600 gene yanımdaydı, böylece hiç de bilem göz tembelliği yapmıyorsun zaaten 😜📸. Travel photographer'ın tarifi bu...
                Lütfen bekleyin...
                X