Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Leica ile Fotoğraf Sohbetleri: Leica Elçileri ile Buluşma

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

HakanGunes Geziyor, çekiyor, yazıyor... Hayata yorumu bu... Find out more about HakanGunes
X
 
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Leica ile Fotoğraf Sohbetleri: Leica Elçileri ile Buluşma

  Leica'ile fotoğraf_1.jpg  Yeni sezonun ilk Leica ile Fotoğraf Sohbetleri etkinliği 7 Eylül 19.00'da Leica Store İstanbul'da.

  Global Leica komitesinden misafirlerimiz Leica Elçileri Vineet ve Rohit Vohra, Murat Gür moderatörlüğünde gerçekleşecek olan fotoğrafa dair sohbetimize davetlisiniz!

  Alanında uzman fotoğrafçıların katılımıyla ayda iki kez gerçekleşecek serinin her etkinliğinde fotoğraf alanında farklı konulara odaklanılacak.

  Konuşma herkese açıktır.


  Konuşmacılar hakkında:

  Vineet Vohra:

  Leica tarihinin ilk Hintli Leica Elçisi ve dünyanın öncü sokak fotoğrafı dergilerinden APF'nin kurucularından Vineet Vohra, fotoğraf hayatına vahşi yaşam fotoğrafçısı olarak başladı. 2001 yılında sokak fotoğrafçılığına yönelmesiyle sıradan anları sıradışı yansıtmayı ustalıkla başaran Vohra, halen Leica Akademie'de mentor olarak eğitimler vermekte. İşleri National Geographic, NYT, The Guardian U.K. gibi prestijli gazete ve bloglarda yer aldı.

  Rohit Vohra:
  Gezi ve sokak fotoğrafçısı, eğitmen, APF Magazin'in baş editörü ve kurucu ortaklarından Rohit Vohra, 14 senedir fotoğraf çekiyor. Asya'nın önde gelen sokak fotoğrafçılarından biri olup fotoğraflarında öncelikle insanları ve basit yaşayan canlıları konu alıyor. Ürün ve moda fotoğrafçılığı yapsa da sokak fotoğrafçılığının belirsizliğine hayran olan Vohra'nın işleri, dünyaca ünlü sayısız dergi ve gazetelerde yer aldı.  https://www.facebook.com/events/564518634082938/
  Dünya, fotoğraf sayesinde daha güzel
Lütfen bekleyin...
X