Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Grenfoto- Fotoğraf Ve Gezi Grubu

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

serkansenturk Find out more about serkansenturk
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Grenfoto- Fotoğraf Ve Gezi Grubu

Selamlar, ben ve iki arkadaşım ile instagram da @grenfoto fotoğraf grubunu kurduk daha çok yeniyiz ama yavaş yavaş daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu grupta öncelik olarak gezdiğimiz fotoğrafını çektiğimiz bölgenin yada yapıların hikayelerini anlatmak tabi her gezi için geçerli değil bu maalesef ve aynı zamanda bende fotoğraf eğitimine ağırlık vermeyi düşünüyorum uzun süredir fotoğraf çekmeye ve konuşmaya hasret kaldım :( bunun beni de geliştireceğini ve aynı zamanda çevremde ki insanlara da fayda sağlayacağını düşünüyorum . Gezilerimiz ücretsiz tabi ama bazı gezi programlarında ücretli olacak mesela ilk olarak Konstantinopolis 'in Tılsımlarını gezdik ve bu ücretli bir geziydi , katılımda fena değildi onun dışında basit bir hanlar gezisi yaptık hem keşif hemde fotoğraf amaçlı oldu. kısacası durumumuz bu :) Forum olarak ta desteklerinize ve fikirlerinize açığım, teşekkür ederim :)

hayırlısı olsun serkan intagram üzeirnden takip ediyorum , benlik mekanlar buldugunda bana çıtlatabilirsen sevinirim :)
    Işık yoksa, yanında götüreceksin

www.serdarmaras.com

ELEŞTİR

Serkan'cım, nefis bir girişim. Yolumuzun kesişmesini çok isterim.
      Ve hatta, (Bu ay mümkün değil ama) Mayıs ayında yapacağın herhangi bir gezide yer almayı çok isterim. Hatta forumda duyurup genel katılımlı olması harika olur.
      Dünya, fotoğraf sayesinde daha güzel

ELEŞTİR

s r d r m r s adlı kullanıcıdan alıntı: Mesajı Gör
        hayırlısı olsun serkan intagram üzeirnden takip ediyorum , benlik mekanlar buldugunda bana çıtlatabilirsen sevinirim :)
        tamam aklında olsun bi göz atarım ona da :)

ELEŞTİR

HakanGunes adlı kullanıcıdan alıntı: Mesajı Gör
          Serkan'cım, nefis bir girişim. Yolumuzun kesişmesini çok isterim.
          Ve hatta, (Bu ay mümkün değil ama) Mayıs ayında yapacağın herhangi bir gezide yer almayı çok isterim. Hatta forumda duyurup genel katılımlı olması harika olur.
          Sağol Hakan abi :) , zaten aklımda o var etkinlikleri buradan da paylaşmak hep birlikte hareket ederiz çok keyifli olur , şimdi aklımda fotoğraf ile ilgili planlar var bakalım nasıl olacak :)

ELEŞTİR

Serkan, hayırlı olsun. takibe alıyorum. :)

ELEŞTİR

Dursun adlı kullanıcıdan alıntı: Mesajı Gör
              Serkan, hayırlı olsun. takibe alıyorum. :)
              Sağol Dursun abi , her zaman beklerim :)

ELEŞTİR

Bu aralar AÖF sınavı hazırlıklarım var sonra da, Anadolu fotoğraf turnesine çıkıyorum ama Mayıs’ım ilk haftası, uygunsanız buluşalım...
                Dünya, fotoğraf sayesinde daha güzel

ELEŞTİR

HakanGunes adlı kullanıcıdan alıntı: Mesajı Gör
                  Bu aralar AÖF sınavı hazırlıklarım var sonra da, Anadolu fotoğraf turnesine çıkıyorum ama Mayıs’ım ilk haftası, uygunsanız buluşalım...
                  Olur Hakan abi , haftaya Edirnekapı tarafında Kariye müzesi ile Kuş pazarını gezebiliriz oraları bi araştırmak lazım ve benim de yarın aöf foto sınavım varmış unuttum :( iki günde işe gideceğim :((

ELEŞTİR

bu hafta cumartesi günü Edirnekapı da Kariye müzesini gezeceğiz rehber bir arkadaşımızın katılma ihtimali de var o gelirse bize anlatacak :) oradan da kuş pazarı ve surları geziyoruz. Saat 12.00 de edirnekapı da şehirliğin orada buluşuyoruz, beklerim :))

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
                    X