Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Foruma Fotoğraf Ekleme

Daralt

Yazar Hakkında

Daralt

admin Find out more about admin
Konu kapalı
X
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Foruma Fotoğraf Ekleme

Foruma farklı yerleden fotoğraf ekleyebilir, paylaşabilirsiniz. Bu konuda en çok kullanılan paylaşım yerlerinden biri olan Flickr dan direkt fotoğraf paylaşma gösterilmeye çalışılacaktır

1) Flickr da ilgili fotoğrafın üstünde paylaş kısmından BBCode alınır. (Lütfen burada Fotoğraf boyutunu seçerek BBcodu alınız.)
    1.jpg

2) Görüşleri bu alana yazınız kısmına gelinir. 2.jpg

3) Kod Direkt kopyalanır. 3.jpg

4) Ekleyeceğiniz yazı ve bilgiler eklendikten sonra Gönder tuşuna basılır (Doğrulama Kodunu girmeyi unutmayın). Fotoğraf aşağıdaki gibi karşınıza çıkmalıdır. 4.jpg

5) Yazı düzenleme ve diğer işlemler için konunun sağındaki A kısmını tıklarsanız aşağıdaki gibi düzenleme kısmı açılacaktır. 5.jpg

Keyifli Forum Paylaşımları Dileğiyle
    Biz Fotoğraf İçin Varız...

Peki bir sorum olabilir mi? A kısmına tıkladığımızda, bir fotoğraf ekle butonu var, oradan da link vererek, fotoğraf eklenebiliyor mu?
    Fotoğrafın Götürdüğü Yere

ELEŞTİR

HakanAbi adlı kullanıcıdan alıntı: Mesajı Gör
      Peki bir sorum olabilir mi? A kısmına tıkladığımızda, bir fotoğraf ekle butonu var, oradan da link vererek, fotoğraf eklenebiliyor mu?

1- Hakan abi flickr haricindeki diğer sitelerdeki fotoğraflarımızı eklemek için bahsettiğin aşağıdaki butonu kullanabiliriz. 2016-04-26_23-55-26.jpg

2- örnek olarak facebooku veriyorum diğer alanlardan da aynı şekilde fotoğraflarımızı ekleyebiliriz, tek yapmanız gereken sağ tık ile fotoğrafın adresini kopyalamak

facebook hesabımdaki fotoğrafıma sağ tıkla***** resim adresini kopyala diyorum. 2016-04-27_00-03-39.jpg

3- butona tıkla***** çıkan penceredeki adres alanına kopyaladığımız linki yapıştırdıktan sonra tamam tıklıyoruz ve fotoğrafımız bu alanda karşımıza çıkıyor. 2016-04-26_23-55-26.jpg

2016-04-27_00-07-28.jpg

BM35 tarafından düzenlendi. 27-04-2016, 12:19 AM.
      Kafanı, mideni ve kalbini boş şeylerle doldurma.

ELEŞTİR

Flickr dışında başka bir siteden veya bilgisayarınızdan fotoğraf ekleme için kullanılır. Lütfen bilgisayarınızdan eklediğiniz dosyalar 500 KB geçmesin

6.jpg
        7.jpg
        8.jpg
        9.jpg

ELEŞTİR

Flickr dışında başka bir siteden veya bilgisayarınızdan fotoğraf ekleme için kullanılır. Lütfen bilgisayarınızdan eklediğiniz dosyalar 500 KB geçmesin

ELEŞTİR

Fotoğraf iconundan ekleme 9x1.jpg
            9x2.jpg
            9x3.jpg

Keyifli Forumlar

ELEŞTİR

Bir diğer kolay fotoğraf ekleme

9x5.jpg

9x6.jpg

9x7.jpg
              Bazıları doğuştan Reis Doğar

ELEŞTİR

BM35 adlı kullanıcıdan alıntı: Mesajı Gör

1- Hakan abi flickr haricindeki diğer sitelerdeki fotoğraflarımızı eklemek için bahsettiğin aşağıdaki butonu kullanabiliriz. [ATTACH=CONFIG]n524[/ATTACH]

2- örnek olarak facebooku veriyorum diğer alanlardan da aynı şekilde fotoğraflarımızı ekleyebiliriz, tek yapmanız gereken sağ tık ile fotoğrafın adresini kopyalamak

facebook hesabımdaki fotoğrafıma sağ tıkla***** resim adresini kopyala diyorum. [ATTACH=CONFIG]n525[/ATTACH]

3- butona tıkla***** çıkan penceredeki adres alanına kopyaladığımız linki yapıştırdıktan sonra tamam tıklıyoruz ve fotoğrafımız bu alanda karşımıza çıkıyor. [ATTACH=CONFIG]n526[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]n527[/ATTACH]

Aydının söylediği bu yöntemi flickr içinde uygulayabilirsiniz.Fotografınızın altında en sağdaki aşağı ok (Download) simgesine tıklayın orda boyutlarla birlikte altta "view all sizes" çıkar," "view all sizes"a tıklayıp açılan fotografınız üstünde sağ tık ,resim adresini kopyala,yapıştır yaptığınızda yüklemiş olursunuz.
                Bu şekilde yüklediğinizde altta flickrla ilgili ;örneğin
                "_DQK6415a by ruhiodev, on Flickr" bu şekil bilgilerde çıkmaz.

ELEŞTİR

Bilgisayardan yükleme moderetör yetkisinde, her üye yükleyemiyor. Server alanımız kısıtlı, link vermek maalesef biraz da zaruri

ELEŞTİR

Bana yazdıysan anlamadım.Sildim zira,gözlük takmadığımdan nereden alıntı yapacağımı bilememiştim.Sonra gördüüüm. :)
                    Dostlukların Pastacıbaşısı.
                    Keyfimin kahyasıyla istediğim yere...

ELEŞTİR

Buradayken sorayım bari.
                      Yeni gezi yazı ve fotolarımı blog da değil forumdaki gezi yazılarımızdan paylaşayım diyorum.Fotoğraf sayım çoook sorun yaratır mı? srdmrs serdara sordum olmaz sanırım dedi. Sen ne dersin Hakan.Blogda okuyan çıkmıyo bpek.

ELEŞTİR

Bekle biraz, Murat Reis ile üzerinde çalışıyoruz 🤗

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ELEŞTİR

Beklerim tabii..:)

ELEŞTİR

5 karakter yazdık.
                            Flickr dan Dawload kısmına tık sonra fotoğrafa sağ tık resim adresini kopyala dedik yapıştırdık. foto görünüyor amaaa ön izlemede ? işareti çıkıyor bakalım ön izleme yapmadan ekleyeceğim ne olacak.

ELEŞTİR

İşte olmadı.Buradaki hata nedir acep.
                              En iyisi BBcode onda da Flicr alev vs çıkyor.İstemediğimde kısaltma yapıyorum.

ELEŞTİR

Lütfen bekleyin...
                              X